WHATSAPP MESAJ
ŞİMDİ ARA

KOCAALİ MİMARLIK

Desen Mimarlık

Yaptığımız işin binalar üretmekten çok daha fazlası olduğunun farkındayız, bu nedenle insan odaklı, efektif, ekonomik ve sürdürülebilir yaşam alanları tasarlayarak hayata değer katıyoruz. İnsan odaklı mimari projelerimizle, bilimin ışığında, felsefemizin hayat bulmasını sağlıyoruz… Mimari projelerimizde, karmaşadan uzaklaşarak, sadeliğin mükemmelliğine ulaşmaya çalışıyoruz.

Biz demeyi başarmış, uzman, deneyimli ve yaratıcı mimar, iç mimar, peyzaj mimarı ve tekniker ekibimizle felsefemizi yansıttığımız, AVM, otel, hastane, üniversite binaları, toplu konut ve ofis projelerini Uzun yıllardan bu yana karasu da  sürdürmeye devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz mimari projelerde iç mimari ve peyzaj mimari hizmetlerini de birarada sunmaktayız. 
Yasal şart ve mevzuatların çok ötesinde kriterlerimizle müşteri memnuniyeti ve insan odaklı çalışmalarımızla dün olduğu gibi yarında sizler için “geleceği tasarlamaya” devam edeceğiz…

Mimarlık, iç mimari ve kentsel tasarım konularında yurtiçi ve yurtdışında proje ve danışmanlık hizmeti veren Desen Mimarlık, özel sektör ve kamu yapıları için çağdaş mimari örnekler hayata geçirme hedefini, bünyesindeki tasarımcı mimar ve iç mimarla birlikte gerçekleştiriyor.

Yenilikçi, fonksiyonel ve verimli yapıları, uygun tasarım alternatifleriyle birlikte, vizyonel bir yaklaşım ve kendi tarzıyla sunan Kocaali Mimarlık,  Desen Mimarlık düzenlediği workshop çalışmaları ile de ekibinin amatör ruh ve heyecanını hep ayakta tutuyor.

Diğer planlama ve mühendislik disiplinlerini yönlendirip, disiplinlerarası koordinasyonu mimari projeye uygun olarak yöneten şirket, bünyesindeki Araştırma-Geliştirme Departmanı sayesinde proje gruplarına destek sağlamanın yanı sıra tüm malzeme ve firma bilgilerini organize etme gücüne sahip.

Desen Mimarlık’ın Faaliyet Alanları Mimari Sanayi yapıları, turizm yapıları, iş merkezleri, eğitim yapıları, konut ve rezidansların yatırım ve tasarım kriterlerinin saptanması ve projelerinin oluşturulması. İç Mimari Bina tasarımı, rehabilitasyon, restorasyon ve renovasyonun dışında, mekan planlama, mekanlara özel tasarım Planlama Master planlama, kentsel planlama, fizibilite çalışmaları, stratejik planlama Diğer Hizmetler Danışmanlık, proje yönetimi, bütçe ve planlama kontrolörlüğü ile proje kontrolörlüğü.

KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
KOCAALİ MİMARLIK
DANIŞMANLIK

Mimarlık firmalarının yanısıra diğer sektörlerden firmaların da iç mimari ve teknik danışmanlık ihtiyaçlarına yönelik olarak projelerde çözüm ortaklığı yapıyor ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

TASARIM

Otel, hastane, ofis, showroom, fabrika, cafe & restaurant, konut gibi yapıların iç mimari tasarımını yapıyor ve bunları üç boyutlu görselleştirme veya animasyon halinde müşterilerimize sunuyoruz.

PROJE

Farklı ölçek ve konseptlerdeki yapıların her türlü iç mimari, mimari ve mühendislik projelerini alanlarında uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla koordineli bir şekilde hazırlıyoruz.

UYGULAMA

Her türlü inşaat, tadilat, renovasyon ve özel üretim mobilya işlerini en ince detayına kadar planlıyor ve deneyimli ekiplerimizle birlikte tasarımlarımızı titizlikle uyguluyoruz.

X